تازه ها

دوشنبه 22 آذر 1395-13:39 کد خبر:21541

ایمنی و حفظ جان انسانها سرلوحه کار ماست

انعکاس شمال - مديرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در دیدار با آیت اله طبرسی نماینده ولی فقیه استان مازندران گفت:ایمنی و حفظ جان انسانها سرلوحه کار ماست.


به گزارش انعکاس شمال به نقل ازروابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ، مهندس احمد آفرین محمدزاده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران ضمن قدردانی از حمایتهای همه ایشان عنوان نمود: شبكه راههاي ارتباطي مازندران به طول 10400 كيلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلي ، فرعي و روستايي به عنوان محوراصلي حمل و نقل جاده اي از عوامل عمده رشد و توسعه اقتصادي ، فرهنگي ، اجتماعي استان بوده و به عنوان شريانهاي حياتي و اقتصادي از جايگاه ويژه اي برخوردار است كه با صرف اعتبارات كلان در طول ساليان متمادي احداث گرديده و جز يكي از عظيم ترين سرمايه هاي ملي كشور محسوب مي گردد.

وی به پيشرفت ها و اقدامات گسترده در بخشهاي صنعت حمل و نقل در استان اشاره و اظهار داشت : خوشبختانه امروزه صنعت حمل و نقل در مازندران با همت و پشتکار تمامي مديران بخشهاي مختلف حمل و نقل و حمايتهاي همه جانبه دولت کريمه رو به پيشرفت و ترقي است.
مهندس آفرين محمدزاده در خصوص عمليات راهداري زمستاني اين اداره کل در سال جاري خاطر نشان كرد: در حال حاضر 33 اکيپ راهداري با300 راهدار به همراه 250 دستگاه از انواع ماشين آلات راهداري در گردنه هاي مهم و برفگير استان مستقر و آمادگي کامل براي اجراي عمليات راهداري و برف روبي در سطح محورها را دارند.
وی تصریح نمود : با توجه به همزمانی عملیات راهداری زمستانی (آذرماه) با بازگشت زائرین مراسم اربعين و همچنین زائرین مشهد مقدس ، این اداره کل توانست با یک برنامه ریزی مدون و تلاش شبانه روزی تمامی کارکنان خود ، بدون هیچ مشکلی این ایام سخت را سپری و مدیریت نموده که جای بسی قدردانی از زحمات همه عزیزان دست اندرکار دارد.
مديرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در ادامه به حوزه حمل و نقل اشاره و افزود: برنامه های گسترده ای در خصوص جابجایی کالا و مسافر ، صدور کارت هوشمند برای رانندگان و خودروها ، نصب  و راه اندازی 45 دوربین نظارت تصویری، 100 دستگاه تردد شمار برخط، 2 دستگاه توزين در حال حركت، 8 دستگاه دوربين ثبت تخلف؛ نظارت دقیق و مستمر بر شرکتهای حمل و نقل و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی برای عموم مردم از جمله فعالیتهای این اداره کل در حوزه حمل و نقل است.
لازم به ذکراست که در كشور همه ساله از 26 آذر ( روز حمل و نقل ) تا 1 ديماه ( روز راهدار) به عنوان هفته حمل و نقل و راهداري نامگذاري شده است.نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :