تازه ها

سه شنبه 23 آذر 1395-14:35 کد خبر:21542

ايمن سازي آموزشي در مدارس حاشيه راهها


به گزارش انعکاس شمال ، به منظور آموزش مفاهيم ايمني عبور و مرور به دانش آموزان مدارس حاشيه راهها ، اداره ايمني و ترافيك اداره كل راهداری و حمل و نقل  جاده ای استان مازندران  اقدام به انعقاد قرارداد با گروه هنري-آموزشي جهت اجراي برنامه هاي آموزشي با محوريت موضوع ايمني عبور و مرور درقالب اجراي نمايش شاد، آموزش تئوري مفاهيم ايمني ،سرود و پرسش و پاسخ از دانش آموزان و اعطاي جوايز در 50 مدرسه ابتدايي و راهنمايي حاشيه محورهاي برون شهري استان نموده است.

ناصر اسدپور ،رییس اداره ایمنی  و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران با بیان این خبر گفت:موضوع قرارداد آموزش به دانش آموزان شا مل مقررات راهنمايي و رانندگي ، حفظ ايمني در هنگام تردد عرضي و طولي در جاده هاي اصلي به عنوان عابر پياده و دوچرخه سوار و اصول ايمني سرنشينان وسيله نقليه می باشد.


 وی افزود: با هماهنگي هاي به عمل آمده اجراي اين طرح همزمان با هفته حمل و نقل و راهداري از 28/9/95 آغاز خواهد شد  و تا پايان دي ماه ادامه خواهد داشت.
اسد پور خاطر نشان کرد:  در سال گذشته ايمن سازي آموزشي در 45 مدرسه صورت گرفته كه با توجه به استقبال دانش آموزان و اولياي مدارس اين تعداد در سالجاری به 50 مدرسه بر اساس اعتبارات ابلاغي افزايش يافته است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :