تازه ها

چهارشنبه 24 آذر 1395-11:6 کد خبر:21552

دفاع تمام قد ام البنین محمدی از دانش آموزان استثنایی ساری


به گزارش انعکاس شمال ، ام البنین محمدی رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو ساری  به همراه معاونین دراولین بازدید بعد از انتصابش از مدرسه استثنایی حاج احمد خلیلی شهرستان ساری بازدید کردند.
محمدی ضمن احساس همدردی نسبت به معلمان و دانش آموزان استثنایی  گفت : کار کردن در مدارس استثنایی بسیار سخت و طاقت فرسا است بنابراین معلمان استثنایی را باید به چشم دیگری نگاه کرد و بنده با تمام وجود در خدمت  این عزیزان و دانش آموزان  خواهم بود .
 وی گفت: معلمی شغل انبیاست و خداوند خود، اولین معلم هستی است و معلم باید بداند که هم سنگ و هم وزن اوصاف خداست، جایگاه و عظمت و بزرگی معلم هم‌ وصف خداوند است که نشان از جایگاه و منزلت معلم و رسالت معلمی بوده و معلمان باید ارزش این جایگاه را درک کنند.
وی با بیان اینکه معلم ترویج‌دهنده اخلاق و باورهای اسلامی در جامعه است، گفت: خوشبختانه جامعه ما و به تبع آن آموزش و پرورش ناحیه دو ساری در بعد معلمی و معلم‌پروری، خوب عمل کرده است.
وی گفت : انشا الله با همکاری همه فرهنگیان بتوانیم سهم خوبی را در بهبود زندگی نسل آینده داشته باشیم و با وظیفه‌ای که امام و شهدا به دوش ما نهاده‌اند به نحو احسن به سرمنزل مقصود برسانیم.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :