تازه ها

چهارشنبه 1 دی 1395-11:30 کد خبر:23558

پرداخت 183 تومان تسهیلات رونق تولید در مازندران


دکترمحمدپورعمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران  از پرداخت 183 میلیارد تومان  تسهیلات رونق تولید به 220 واحد تولیدی استان خبر داد.

به گزارش انعکاس شمال به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران، چهل و هفتمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مازندران با حضور دستگاه‌های عضو برگزار شد.

دکتر محمدپور عمران در این نشست با بیان اینکه تاکنون 220 پرونده واحدهای تولید در جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بررسی شده، اظهار داشت: این جلسات 1642 مصوبه داشته که از این تعداد302 مصوبه اجرا شده و 1340 مصوبه در دست اجرا است.

وی در رابطه با تسهیلات رونق تولید، گفت: 1111 واحد تولیدی استان متقاضی تسهیلات رونق تولید بودند که از این تعداد960 واحد تولیدی در کمیته بررسی مصوب و از این تعداد نیز756 مورد در کارگروه استانی مصوب شده و به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از مجموع واحدهای تولیدی که برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند تاکنون 183میلیارد تومان به220 واحد تولیدی تسهیلات داده شده است.

دکترمحمدپورعمران  تسریع در روند پرداخت تسهیلات رونق تولید توسط بانک‌های عامل شده و ابراز کرد: پرداخت این تسهیلات تأثیر بسزایی در خروج از رکود و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و به تبع آن افزایش میزان اشتغال دارد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :