تازه ها

دوشنبه 13 دی 1395-12:21 کد خبر:24585

کشف 42 فقره کلاهبرداري در مازندران

نعکاس شمال - افرمانده انتظامي استان از کشف 42 فقره کلاهبرداري به ارزش 15 ميليارد ريال و دستگيري کلاهبردار حرفه اي در شهرستان عباس آباد خبر داد .


به گزارش انعکاس شمال ، سردار سيد محمود ميرفيضي  گفت: در پي مراجعه برخي شهروندان به پليس آگاهي شهرستان عباس آباد، مبني بر کلاهبرداري از آنان از سوي فردي ناشناس در پوشش يک شرکت اينترنتي، موضوع به طور ويژه در دستور کار ماموران پليس آگاهي قرار گرفت.

وي تصريح کرد: کارآگاهان و کارشناسان پليس آگاهي با انجام تحقيقات از مالباختگان دريافتند، فردي با شيوه ها و شگردهاي متقلبانه خود را نماينده يک شرکت اينترنتي معرفي و با انعقاد قرارداد با مالباختگان براي مشارکت در خريد کارت شارژهاي تلفن همراه بيش از 15 ميليارد ريال از آنان کلاهبرداري کرد.

فرمانده انتظامي استان مازندران، خاطر نشان کرد: متهم که پس از ارتکاب جرم متواري شده بود با اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات فني - پليسي شناسايي و با هماهنگي قضائي در عملياتي غافلگيرانه دستگير شد.

سردار ميرفيضي افزود: متهم در تحقيقات و بازجويي هاي انجام شده به 42 فقره کلاهبرداري به ارزش 15ميليارد ريال اقرار کرد و پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شد.

فرمانده انتظامي استان مازندران با هشدار به شهروندان از آنان خواست: در عقد قرار داد و تفاهم نامه هاي همکاري مالي و فعاليت هاي اقتصادي با شرکت ها و موسسات ، نسبت به استعلام قانوني يا غير قانوني بودن آنان از مراکز رسمي و مورد تاييد اقدام کنند تا دچار مشکل نشوند.

به گفته وي ، متهم پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شد.پايگاه خبري پليس

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :