تازه ها

پنجشنبه 3 خرداد 1397-11:34 کد خبر:35930

ایران خودرو 170میلیارد ریال درمازندران سرمایه گذاری کرد

   انعکاس شمال - مدیرعامل شرکت ایران خودروی مازندران گفت: در سال گذشته این شرکت برای افزایش تولید 170 میلیارد ریال سرمایه گذاری کرده است.


به گزارش انعکاس شمال،سید امید حسینی نژاد در نشست خبری افزود: این سرمایه گذاری در بخش ابنیه 65 میلیارد ریال و در نصب تجهیزات 105 میلیارد ریال بوده است.

وی اظهارداشت: با سرمایه گذاری صورت گرفته خودروی تولیدی از120 دستگاه در روز در سال گذشته به 200 دستگاه افزایش یافته است.

وی افزود: خودروی تولیدی شرکت ایران خودروی مازندران پژو پارس سال و موتورپژو 206 بوده است.

حسینی نژاد گفت: در سال گذشته شرکت ایران خودروی مازندران 41 هزار و 300 دستگاه خودرو تولید و روانه بازار مصرف کرده است که پیش بینی می شود در سال جاری این تعداد به 50 هزار دستگاه افزایش یابد.

وی اظهارداشت: امروز یکی از مشکلات پیش روی شرکت ایران خودروی مازندران برخی از زیرساخت ها از قبیل جاده و آب است که امیدواریم با تعامل و توجه ویژه مسئولان این مشکلات پیش رو هم مرتفع شود.

وی افزود: از سال 89 که شرکت ایران خودروی مازندران وارد مدار تولید شد تاکنون 175 هزار دستگاه خودرو تولید و روانه بازار کرده است.

حسینی نژاد اظهارداشت: در حال حاضر 500 نیرو در شرکت ایران خودروی مازندران به طور مستقیم در 2 شیفت کاری مشغول به فعالیت هستند و این شرکت نقش بزرگی در رفع بیکاری برخی از جوانان استان داشته است.

وی اضافه کرد: خودروهای تولیدی این شرکت در ابتدای امر برای نمایندگی های شمال کشور توزیع می شود و در صورت مازاد به تهران نیز ارسال می شود.

وی گفت: در سال گذشته شرکت ایران خودروی مازندران حدود 240 میلیارد ریال مالیات تکلیفی و ارزش افزوده و 25 میلیارد ریال حق بیمه کارگران به تامین اجتماعی پرداخت کرده است.

شرکت ایران خودروی مازندران از سال 1389 در شهرک صنعتی رجه در بخش بندپی شرقی بابل آغاز بکار کرد و در حال حاضر روزانه 200 دستگاه خودرو تولید دارد./ایرنا

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :